Kategorie
MISTRZOSTWA WOJ. MAZOWIECKIEGO W KARATE KYOKUSHIN 2023
Aby szybko odnaleźć zawodnika i jego drabinkę użyj wyszukiwarki lub:
- Wybierz klub zawodnika z listy
- Kliknij "Pokaż tylko zawodników z klubu i ich numery walk na matach"
- Wyświetli się krótka lista kategorii tylko z zawodnikami wybranego klubu i ich numery walk na matach
M/K M K Wszystkie kategorie semi contact full contact
Pokaż tylko zawodników z klubu
i ich numery walk na matach
(Pokazuje kategorię tylko z zawodnikami z wybranego klubu lub wszystkie)
Pokaż tylko listę kategorii
semi contact
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Karpiuk Justyna | UKS Pancerni |
2. | Kozłowska Zuzia | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
3. | Szabłowska Weronika | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
4. | Tymińska Maria | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
5. | Cacek Maja | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
6. | Jóśk Alicja | MKS KK Radzymin |
7. | Cierpiałek Monika | Mazowiecki Klub Karate Kyokushin |
8. | Romanik Izabela | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Fedko Julia | UKS Karate KANKU |
2. | Juras Joanna | MKS KK Radzymin |
3. | Kwiatkowska Zofia | UKS Pancerni |
4. | Libudzic Natalia | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
5. | Tranda Anastazja | UKS HEROS |
6. | Sulińska Maria | Klub Karate Kyokushin IPPON |
7. | Kuczmaszewska Urszula | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
8. | Niziołek Kaja | Klub Karate Shinkyokushin Kazoku |
9. | Stachnik Maja | UKS Pancerni |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Igras Judyta | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
2. | Mączyńska Marta | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
3. | Wielądek Laura | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
4. | Żebrowska Alicja | SEKAI |
5. | Zygardowicz Klaudia | SEKAI |
6. | Łysik Marta | KSW Bushi |
7. | Molska Maja | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
8. | Filippova Anastasiia | KYOKO Warszawa |
9. | Kowalska Maja | Klub Karate Shinkyokushin Kazoku |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Rogowska Iga | Klub Karate Shinkyokushin Kazoku |
2. | Ancuta-Basiak Aleksandra | UKS TONBO |
3. | Kłosińska Łucja | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
4. | Tararuj Wiktoria | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Balińska Aleksandra | KSW Bushi |
2. | Borkowska Emilia | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
3. | Błąkała Gabriela | Radomska Akademia Kyokushin Karate |
4. | Chełstowska Justyna | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
5. | Chmielewska Dagmara | KYOKO Warszawa |
6. | Fijałkowska Honorata | MKS KK Radzymin |
7. | Grodek Amelia | KETSUI |
8. | Jaworska Alicja | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
9. | Kozłowska Zofia | KYOKO Warszawa |
10. | Kozłowska Hania | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
11. | Kubacka Marta | BUSHIDO |
12. | Trzebieniak Lena | KSW Bushi |
13. | Wójcik Gabriela | MKS KK Radzymin |
14. | Wyra Natalia | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
15. | Scalese Monika | KSW Bushi |
16. | Borowska Alicja | MKS KK Radzymin |
17. | Ludziejewska Milena | MKS KK Radzymin |
18. | Tabaka Amelia | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Koch Aleksandra | KSW Bushi |
2. | Nejfeld Zuzia | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
3. | Rybińska Julia | BUSHIDO |
4. | Sternik Maja | Klub Karate Kyokushin IPPON |
5. | Wyszomirska Julia | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
6. | Zakrzewska Zuzanna | Klub Karate Kyokushin IPPON |
7. | Oliwia Osica | KSW Bushi |
8. | Kucharska Lena | Klub Karate Kyokushin IPPON |
9. | Płosarek Julia | Klub Karate Kyokushin IPPON |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Gajowniczek Wiktoria | UKS HEROS |
2. | Piotrowska Dagmara | UKS HEROS |
3. | Jachna Amelia | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
4. | Kornacka Wiktoria | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Biczyk Tymoteusz | Klub Karate Kyokushin IPPON |
2. | Krzymień Michał | Klub Karate Kyokushin IPPON |
3. | Krzysztof Białek | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
4. | Kurek Antoni | Klub Karate Shinkyokushin Kazoku |
5. | Sowiński Ksawery | HCA Highlander Karate Team |
6. | Warchoł Franciszek | Mazowiecki Klub Karate Kyokushin |
7. | Zadrożny Kacper | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
8. | Wieczorek Krzysztof | BUSHIDO |
9. | Jaworski Bartosz | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
10. | Krupiński Arkadiusz | Klub Karate Kyokushin IPPON |
11. | Niewiadomski Seweryn | UKS HEROS |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Baranowski Jerzy | UKS HEROS |
2. | Biczyk Adrian | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
3. | Gontarek Adam | MKS KK Radzymin |
4. | Gutowski Krzysztof | MKS KK Radzymin |
5. | Hys Oliwier | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
6. | Jankowski Tymon | UKS HEROS |
7. | Kobecki Aleksander | UKS Karate KANKU |
8. | Kogut Mikołaj | MKS KK Radzymin |
9. | Malizu Christopher | Klub Karate Kyokushin IPPON |
10. | Maszczak Jakub | KETSUI |
11. | Sidor Marcel | KYOKO Warszawa |
12. | Struniawski Szymon | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
13. | Kasprzak Piotr | KYOKO Warszawa |
14. | Koszelnik Milan | Klub Karate Kyokushin IPPON |
15. | Turski Jan | SSW HUSARZ |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Chkhikvadze Vazha | UKS HEROS |
2. | Czajkowski Stanisław | UKS Pancerni |
3. | Dądera Dawid | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
4. | Franczak Mateusz | UKS TONBO |
5. | Juszkiewicz Tycjan | UKS Karate KANKU |
6. | Mostył Mateusz | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
7. | Sarychev Oleksii | SSW HUSARZ |
8. | Śliwka Karol | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
9. | Sozoniuk Szymon | Bushi Team |
10. | Strzelczyk Kacper | UKS Pancerni |
11. | Sulima Gustaw | Klub Karate Kyokushin IPPON |
12. | Zawisza Jakub | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
13. | Polak Błażej | KSW Bushi |
14. | Dziwota Szymon | UKS HEROS |
15. | Nguyen Filip | Klub Karate Kyokushin IPPON |
16. | Staluszka Jakub | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Gliwka Witold | UKS Karate KANKU |
2. | Ludwicki Mateusz | KETSUI |
3. | Sulejewski Krzysztof | MKS KK Radzymin |
4. | Szopa Olivier | BUSHIDO |
5. | Wasilewski Aleksander | UKS Karate KANKU |
6. | Łoboda Piotr | BUSHIDO |
7. | Wojciech Lisowski | Klub Karate Kyokushin IPPON |
8. | Piórkowski Igor | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
9. | Fidor Kacper | BUSHIDO |
10. | Gorzęba Kevin | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Ryl-Świderski Stanisław | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
2. | Shapira Robert | HCA Highlander Karate Team |
3. | Osial Paweł | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
4. | Lisowski Jakub | Klub Karate Shinkyokushin Kazoku |
5. | Kwasiborski Adam | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
6. | Rutkowski Filip | KSW Bushi |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Bąk Filip | KYOKO Warszawa |
2. | Bedyński Eryk | UKS HEROS |
3. | Falarczyk Kajetan | MKS KK Radzymin |
4. | Jesionowski Piotr | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
5. | Jóźwicki Grzegorz | KSW Bushi |
6. | Kasprzak Dariusz | KYOKO Warszawa |
7. | Koszelnik Krystian | Klub Karate Kyokushin IPPON |
8. | Kołomiets Yegor | UKS HEROS |
9. | Kuczyński Aleksander | KYOKO Warszawa |
10. | Sośnicki Kacper | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
11. | Sołowiej Franciszek | MKS KK Radzymin |
12. | Suligowski Marcel | SEKAI |
13. | Gawrysiuk Nikodem | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
14. | Chodnicki Cezary | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
15. | Jabłonowski Jakub | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
16. | Sienkiewicz Jan | Kumite Klub |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Adam Dziadak | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
2. | Kacprzak Jakub | UKS HEROS |
3. | Karbownik Krzesimir | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
4. | Płusa Wojciech | MKS KK Radzymin |
5. | Wrzesiński Grzegorz | MKS KK Radzymin |
6. | Sitnik Jan | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
7. | Baranowski Jan | UKS HEROS |
8. | Michniewski Grzegorz | Kumite Klub |
9. | Śledziewski Aleksander | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Kaczmarczyk Marcin | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
2. | Mazowiecki Wiktor | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
3. | Ząbek Kacper | MKS KK Radzymin |
4. | Gawrysiuk Igor | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
5. | Tymiński Filip | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
6. | Mazur Mateusz | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
7. | Wadych Aleks | KSW Bushi |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Mirosz Kacper | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
2. | Nejfeld Filip | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
3. | Winarski Michał | Brokowski Klub Karate Kyokushinkai |
4. | Wronowski Bartosz | UKS HEROS |
5. | Krowieranda Filip | SEKAI |
6. | Kaczmarczyk Sergiusz | BUSHIDO |
7. | Krasovskyi Żenia | Kumite Klub |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Borowy Michał | KETSUI |
2. | Drewnik Norbet | UKS Pancerni |
3. | Murawski Mikołaj | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
4. | Rudziński Mikołaj | MKS KK Radzymin |
5. | Malinowski Jakub | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
6. | Pieszewicz Jakub | KETSUI |
7. | Kornacki Mateusz | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
8. | Kwiatkowski Mikołaj | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
full contact
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Bednarska Ewa | SEKAI |
2. | Baraniak Zuzanna | BUSHIDO |
3. | Atłas Oliwia | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
4. | Majewska Gabrysia | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Bano Adriana | Mazowiecki Klub Karate Kyokushin |
2. | Kania Agnieszka | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |